Про компанію

Спеціалізоване СТО VAG у Львові для автомобілів групи ВАГ надає професійні послуги з ремонту та обслуговування іномарок Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche будь-яких моделей. Наша компанія знаходиться у Львові, Богданівська 15 та працює з машинами різних років випуску, незалежно від конструктивних особливостей. Модельний ряд кожної марки представлений на сайті.

Наша основна місія: щасливий водій на справному автомобілі.

У роботі ми дотримуємося одразу кількох важливих цілей:

  1. Покращуємо якість життя наших клієнтів за допомогою власного спектру послуг.
  2. Міняємо в кращу сторону загальне уявлення про те, як повинен виглядати сучасний автосервіс в Україні.
  3. Найближчим часом хочемо закріпити власний статус кращого автосервісу з обслуговування автомобілів VAG і тим самим повною мірою задовольнити запити своїх клієнтів.

Ми не зупиняємося на досягнутому і завжди готові бути кращими для своїх клієнтів — як нових, так і постійних. Таке бажання проявляється у використанні сучасного обладнання в роботі. Наші майстри регулярно моніторять новинки на ринку приладів, інструментів та іншої техніки, завдяки яким виконання ремонтних, діагностичних робіт стає максимально зручним, оперативним і якісним.

 

Послуги автосервісу VAG

Автомобілі ВАГ включені в список найбільш популярних і затребуваних, а тому автовласники задаються питанням: де можна швидко та недорого полагодити машину зарубіжного виробництва?

Виконуючи ремонт авто, наші майстри пропонують актуальні послуги:

Крім того, ми проводимо повноцінне технічне обслуговування автомобілів групи ВАГ, яке передбачає обов’язкову перевірку працездатності основних вузлів, механізмів і систем. У разі їх пошкодження відбуватиметься заміна деталей новими оригінальними комплектуючими. Причому підбір здійснюється з урахуванням конкретної марки, моделі авто, її року випуску та інших індивідуальних особливостей комплектації. Виконуємо ремонт та обслуговування таких авто, як Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche.

СТО VAG у Львові

Якість виконаної роботи в багатьох ситуаціях залежить не тільки від деталей, взятих за основу, а й від рівня професіоналізму майстра. У команді нашого автосервісу працюють висококваліфіковані сертифіковані спеціалісти, мінімальний стаж роботи яких у даній сфері діяльності становить 5–10 років.

Наявність необхідного досвіду і знань дозволяє нам оперативно справлятися з найскладнішими проблемами та поломками в машинах. У своїй роботі ми застосовуємо спеціальне обладнання для діагностики Ауді, Фольксваген, Шкода, Сеат і Порше.

Часто лише візуального огляду недостатньо, щоб з’ясувати точну причину поломки та зрозуміти весь масштаб майбутнього завдання. Тому ми використовуємо інноваційні прилади та інструменти, які допомагають точно визначати проблеми того чи іншого автомобіля.

Важливою перевагою співпраці з нашим автосервісом є надання гарантії на всі виконані роботи. Діагностика, ремонт і обслуговування іномарок здійснюються з урахуванням індивідуального підходу до кожного клієнта. Ми завжди прислухаємося до автовласників і встановлюємо оптимальні терміни для виконання дорученого завдання. Крім того, у нашому автосервісі запропоновані найбільш демократичні ціни у Львові, що дозволяє нам впевнено вибиватися в лідери у співвідношенні «ціна/якість».

Зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію по ремонту авто !

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]