Сервіс VAG - ремонт Porsche у Львові

ремонт порше львів

СТО ВАГ – гарантія якості на всі види ремонту Porsche у Львові !

Автомобілі Porsche, кожна серія яких стає легендою ще за життя, тобто в період випуску з конвеєра, вимагають особливого обслуговування і ремонту. Відповідно, до автосервісу під емблемою у вигляді золотисто-червоно-чорного щита пред’являються особливі вимоги. Всі вони ретельно виконуються в технічному центрі «ВАГ сервіс». Це, перш за все, якість ремонту Порше у Львові, а також універсальність виконуваних робіт. Мається на увазі велика кількість в модельному ряді цих автомобілів різновидів, які проявляються не тільки в зовнішньому вигляді, але і в конструкції основних вузлів і агрегатів. Одних тільки типів силових установок на Porsche налічується близько десятка. Кваліфікованим фахівцям СТО «ВАГ сервіс» у Львові досконально відомі особливості кожного з них, тому ми виконуємо ремонт Porsche у Львові. Як і конструкції підвіски, в тому числі адаптивної системи PASM; трансмісії, будь то вискомуфта або електронно-кероване багатодискове зчеплення РТМ; та інших агрегатів автомобілів Porsche.

Наші послуги

Ремонт електрообладнанняремонт porsche львів

Ціни на ремонт Porsche

Ціни на ремонт Porsche

Ціни на ремонт Porsche

Автосервіс VAG : ремонт PORSCHE у Львові

Німецька компанія-виробник автомобілів PORSCHE застосовує у роботі інноваційні технології, що дозволяє створювати високоякісні машини, попит на які досить високий у всьому світі. До обслуговування таких транспортних засобів висувають особливі вимоги, а тому довіряти виконання всіх процесів потрібно досвідченим майстрам, які працюють в сервісі PORSCHE Львів.

Наша команда спеціалістів пропонує допомогу в процесі ремонту низки моделей: Cayenne; Cayman; 911; MacanBoxster; Panamera.

Крім стильного і сучасного дизайну, такі автомобілі відрізняються досить високими показниками продуктивності. Найновіші моделі здатні розганятися до 200 км/год всього за 10 секунд. Але навіть найдорожча та якісна машина перестає приносити задоволення в процесі водіння, якщо не здійснювати регулярний технічний огляд, обслуговування транспорту.

Автомобілі «Порше» мають досить багато слабких місць, за якими потрібно регулярно стежити і контролювати їх стан. Наші майстри добре знайомі з конструктивними особливостями робочих систем, вузлів і механізмів різних моделей, а тому допоможуть швидко вирішити виниклі проблеми на СТО Порше у Львові.

Переваги оперативного і якісного ремонту PORSCHE в «Сервісі VAG»

Кваліфіковані спеціалісти нашого автосервісу мають необхідний досвід роботи з різними моделями німецького бренду, враховують особливості конструкції підвіски, адаптивну систему PASM, трансмісію і багато іншого.

Ремонт і обслуговування PORSCHE здійснюються із застосуванням необхідної кількості інструментів та обладнання. Ми пропонуємо своїм клієнтам низку переваг:

  • Використання виключно інноваційних приладів для діагностики всіх робочих систем авто.
  • Швидка заміна необхідних витратних матеріалів, вимірювання рівня технічних рідин.
  • Широкий вибір запчастин — ми працюємо з оригінальними комплектуючими, які можуть гарантувати високий рівень експлуатації машини після ремонтних робіт.
  • Ремонт і заправка кондиціонера.
  • Наш персонал регулярно проходить навчання і підвищення кваліфікації з дотриманням німецьких стандартів.
  • Надання гарантій на виконані роботи.

Звертаючись за допомогою в наше СТО, що на вул. Богданівська 15 у Львові кожен власник певної моделі PORSCHE може розраховувати на комплексне обслуговування. Наші майстри роблять ретельну перевірку гальмівної системи, трансмісії, ходової частини, потужного двигуна.

Зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію по ремонту авто !

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]