Швидка зарядка VW ID.3 і ID.4

Оновлення програмного забезпечення дозволить «народним» «електричкам» повноцінно підтримувати зарядні пристрої потужністю до 170 кВт та заряджатися швидше, ніж Tesla.

Volkswagen планує на початку 2022 року оновити програмне забезпечення на своїх електромобілях ID.3 та ID.4. Це оновлення дозволить підтримувати зарядні пристрої потужністю 170 кВт та заряджатися швидше, ніж електромобілі Tesla. Аналогічне оновлення очікує і на соплатформенний купеподібний кросовер ID.5.

“Патч” з оновленням буде встановлений “по повітрю” на всі існуючі електромобілі Volkswagen. Є правда у цьому оновленні і невеликий нюанс. Спочатку підтримку зарядних пристроїв на 170 кВт отримають найдорожчі версії електромобілів. Подібне оновлення ПЗ готується і для інших електромобілів концерну VAG: Skoda Enyaq, Audi Q4 e-tron та Cupra Born.

Спочатку VW вказав досить скромні показники максимально допустимої потужності “чарджерів” – 135 кВт. У «зарядженого» ID.5 GTX щоправда заявлено вже 150 кВт. Однак у ході випробувань було з’ясовано, що хетчбек ID.3 та кросовер ID.4 непогано справляються зарядними станціями потужністю 170 кВт.

Якщо говорити про практичну користь від цього оновлення, то електромобілі VW зможуть заряджатися швидше і на них зручніше їздитиме на великі відстані. З 5 до 80% батарею на 77 кВтг можна буде зарядити на 9 хвилин швидше, ніж зараз.

Наступне велике оновлення має додати підтримку двосторонньої зарядки. Тобто. можна буде, наприклад, від одного електромобіля підзарядити другий або використовувати електромобіль як джерело енергії для електромережі будинку.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]