Volkswagen – ходова майбутнього

Стратегія ACCELERATE допомагає марці Volkswagen стати постачальником мобільних рішень, орієнтованих на програмне забезпечення. Саме програмне забезпечення відіграє ключову роль у розробці систем ходової частини та кермового керування для автопілотованих транспортних засобів майбутнього. Зараз марка працює над регульованою ходовою частиною наступного покоління та електронною системою кермового управління.

«Ми звели до мінімуму поздовжні та поперечні крени кузова, а також суттєво покращили динамічні характеристики за рахунок прискореного відгуку на рульові команди та відточеної керованості, – зазначив директор (Karsten Schebsdat), керівник департаменту розробки систем управління динамікою та ходовою частиною автомобілів марки Volkswagen. – Ця система стала ще одним кроком на шляху до високого рівня автопілотування. Ми прагнемо зробити будь-яку подорож максимально комфортною для пасажирів».

У майбутньому саме програмне забезпечення значною мірою визначатиме характеристики автомобіля

Робота над новою електронною системою кермового управління просувається не менш успішно. «Рульове управління майбутнього також не обійдеться без програмного забезпечення, – зазначив Шебсдат. – Ми зможемо забезпечити різні характеристики кермового управління та наділити різні моделі, створені на базі однієї платформи, неповторними особливостями».

Після запуску компонентів у серійне виробництво подібна система кермового управління підніме на новий рівень функціональні можливості асистуючих систем, таких як помічник руху по смузі Lane Assist і помічник Travel Assist.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]