Концерн VAG Group

Volkswagen Aktiengesellschaft (скорочено VAG) у 2020 році є одним з найбільших світових виробників автомобілів та мототехніки у світі. Поряд з американським концерном General-Motors Group і японським конгломератом Toyota німецька фірма Volkswagen AG входити до топ-3 автовиробників. В дану годину VAG створює машини, мотоцикли та інший транспорт підіменами 12 торгових марок. Причому всієї своєї величі бренду вдалося досягти менше, ніж за 100 років.

Зараз під крилом “Фольксваген” знаходяться най легендарні марки Bentley, Porsche, Audi, Lamborghini, Bugatti, Volkswagen, Skoda, Seat.

З найбільш доступних ТМ входять Skoda, Seat, MAN і Scania і Volkswagen. До 2020 року до складу концерну входити понад 340 дрібніших компаній, пов’язані з автомобільною промисловістю або безпосередньо задіяні у створенні транспортних

На фабриках VW створюють: легковики, кросовери та позашляховики, мікроавтобуси та мотоцикли, легкі та важкі вантажівки. Для найефективнішого управління корпорацією акціонерному суспільству довелося розділити діяльність 2 основні підрозділи – автомобільний й у фінансових сервісних послуг.

Все, що пов’язано з виготовленням ТЗ бере на собі перший підрозділ, а всіма папірцями, відстеженням прибутку та обслуговуванням займається другий підрозділ. За рахунок цього швидкість зростання AG збільшилася, менше ошибок та заминок у продумуванні маркетингової стратегії. Тільки у 2018 році у світі було випущено понад 40 марок машин під ім’ям німецького бренду Volkswagen.

Від ідеї до реалізації Volkswagen

Німецький концерн Volkswagen почав роботу в 1937 році в Берліні. Заснував компанію щонайменше легендарний конструктор Фердинанд Порше. Початковою метою виробництва було проектування, створення та випуск машин, які малі статі «народними». Але перед цім компанії довелося пройти значний шлях від ідеї до реалізації.

До речі, за дослівного перекладу Volkswagen з німецької якраз і отримуємо «народний автомобіль». Рік після заснування, починається масштабне будівництво заводу ТМ у невеликому окружному місті Німеччини під назвою Вольфсбург.

Знаходиться населень пункт на землях Нижній Саксонії, зараз у ньому мешкає трохи більше 120 тисяч людей. У наш час у Вольфсбурзі розташовується штаб-квартира VAG і один із найкрутіших у країні стадіонів – Volkswagen-Arena. Там відбуваються матчі, концерти та масштабні міські свята.

Перші шаги до створення проекту «народного автомобіля» робилися ще у березні 1934 року. У цю годину у Берліні проходив 24- Міжнародний автомобільний салон (IAA).

«Бюджетні» транспортні засоби малі розвивати не менше 100 км/рік. Але це ще не все. Нові машини зобов’язані вміщати цілу сім’ю (мати щонайменше 4 сидіння), споживати трохи палива, а також витримувати поїздки автобаном. Ціна при цьому не винна була перевищувати номінал найбільшої банкноти на тої годину – 1000 рейхсмарок.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]