Skoda Octavia Scout нового покоління

У порівнянні з базовим універсалом версія Scout має кліренс на 15мм більше, проте точний дорожній просвіт поки що не уточнюється. Також ця модифікація має посилений захист картера та комплектується 18” або 19” колісними дисками. Шильдики з маркуванням Scout тепер розташовані не на дверях багажного відсіку, а на передніх крилах.

Технічним нововведенням стала можливість вибрати Skoda Scout з переднім приводом, тоді як попередники пропонувалися лише з системою передачі зусилля на обидві осі. Однак це багато в чому знижує доцільність придбання цієї модифікації.

Під капотом моноприводних Scout може розташовуватися або бензиновий ДВС TSI об’ємом 1.5 літра, що видає 150 сил, або дизельний турбомотор TDI, що працює з віддачею 115 коней. Зазначимо, що у першому випадку Ви можете вибрати механічну КПП чи фірмовий робот. Модифікації з DSG також оснащені 48-вольтовим стартер-генератором. Дизельні версії комплектуються виключно МКВП. Повнопривідні Scout оснащуються моторами 2.0 TSI (бензин, 190 л.с.) та 2.0 TDI (150 або 200 л.с.). У пару до них пропонуються виключно роботизовані коробки.

За кількістю доступних опцій версія Scout схожа на базові моделі. У салоні присутні віртуальна панель приладів, великий монітор мультимедіа, багатофункціональне рульове колесо, вставки «під дерево» і амбіентне підсвічування. Не змінився в порівнянні зі звичайним універсалом і об’єм багажного відсіку – він становить 640 літрів.

Європейські дилери обіцяють перші постачання нового шкода октавія скаут вже у липні. Про те, чи буде ця версія доступна в Україні у Львові, поки що точних даних немає. Зазначимо, що попередник перестав пропонуватися в нашій країні 2 роки тому через низький рівень продажів.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]