Новий Seat Leon

Автомобіль Seat базується на модульній платформі MQB, яка, однак, отримала низку доробок. Наприклад, колісна база збільшилася одразу на 50мм. У зв’язку з цим змінилися (щодо попередника) та габарити автомобіля. Довжина складає 4368мм (для хетчбека) та 4642 (для універсала). Автомобіль, однак, став дещо вже – 1800мм. Висота хетчбека дорівнює 1456мм, а універсала – 1448мм.

Лінійка силових агрегатів вже відома за співплатформниками. Молодший бензиновий турбомотор (1.0 TSI) має 3 циліндри та робочий об’єм в 1 літр. Залежно від налаштувань він здатний демонструвати 90 чи 110 сил. Більш сильні ДВС Сеат мають 4-циліндрову конфігурацію. Силовий агрегат об’ємом 1.5 літрів здатний працювати з віддачею 130 або 150 коней, а старший 2.0 TSI – 190. У пару до них пропонується 6-ступінчаста механічна КПП або 7-діапазонний фірмовий робот DSG з системою подвійного зчеплення. Доступні і дизельні двигуни 2.0 TDI, які в залежності від форсування можуть видавати від 115 до 150 коней. Також представлені м’які гібриди eTSI, які оснащені 48-вольтовим стартер-генератором та літій-іонною батареєю. Їхня потужність – 110 або 150 сил.

Істотно змінився і інтер’єр автомобіля. Seat оснащується цифровою панеллю приладів і великим екраном мультимедіа. Вже в базовій комплектації пропонується електромеханічний ручник та кнопка запуску ДВЗ. Також варто відзначити новий джойстик роботизованої коробки. Тепер він не має механічного зв’язку із агрегатом. Як опція доступний тризонний клімат-контроль і адаптивний круїз (з функцією утримання автомобіля в смузі).

Крім стандартних версій, представлені модифікації FR, які відрізняються елементами обробки, а також великими колісними дисками (доступні в базі). Анонсовано і вихід заряджених версій моделі – Cupra Leon. Про плани постачання нових моделей до України поки що нічого не відомо. Зазначимо, що бренд покинув наш ринок ще 2014 року.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]