Porsche Taycan

Модель оснащена двома електродвигунами (по одному на кожній осі). У представлених на даний момент двох версій автомобіля вони відрізняються лише налаштуваннями. Модифікація Turbo має запас у 625 кінських сил (а в режимі Overboost – до 680) і 850Нм моменту, що крутить, а Turbo S може похвалитися 761 силою і 1050Нм моменту. У першому випадку розгін до першої сотні займає 3.2 секунди, тоді як у другому – 2.8. Система повного приводу оснащена двоступінчастим редуктором, що розташований на задній осі (на фронтальній – одноступінчастий). Запас ходу, яким забезпечує автомобіль літій-іонна батарея, розроблена спільно з південнокорейською LG Chem, становить до 450 км. Зауважимо, що акумулятор дозволяє заповнити 80% заряду від 800-вольтової станції всього за 23 хвилини.

Салон автомобіля Porsche Taycan поєднує в собі спортивні крісла та рульове колесо, високий рівень ергономіки, преміальні матеріали оздоблення та високі технології. Стандартне оснащення передбачає наявність трьох екранів (включаючи віртуальну панель приладів), а опцією пропонується окремий монітор мультимедіа для переднього пасажира.

Компанія Porsche вже приймає замовлення на перший електрокар. Ціни у Львові починаються від 10.6 мільйона рублів за версію Taycan Turbo. Однак пізніше очікується поява бюджетніших модифікацій моделі. Автосервіс VAG виконує ремонт порше у Львові будь якої складності. Завітайте до нас на вул. Богданівська 15 і ви будете задоволені результатом.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]