Електричний Porsche Macan

Porsche, що входить до структури концерну Volkswagen Group, проводить дорожні тести перспективної новинки — електричної версії кросовера Macan. Фотографії прототипів з випробувань опублікував портал Motor1.

Незважаючи на велику кількість скотчу з тривимірним малюнком, завдання якого дезорієнтувати цікавих при спробі зробити висновки про дизайн нової модифікації, можна помітити, що у прототипів світлодіодні фари виконані в стилі актуальної електричної моделі Taycan. Липкою стрічкою штучно сформовано віконну лінію в районі задньої стійки даху, а також частково заклеєно задні ліхтарі. У задньому бампері присутні насадки випускної системи, які не виконують своєї ролі за призначенням, оскільки машини рухаються електрикою. Все це дозволяє зробити висновок, що перед нами досить умовні кузови, дизайн яких ще до кінця не опрацьований (або навмисно ховається), і Porsche тестує в них вузли та агрегати, а також активну аеродинаміку (зокрема, висувний задній спойлер).

Безпаливний Порше Macan ґрунтується на преміальній платформі PPE, яка відрізняється від «візка» MEB розробки Volkswagen повнокерованим шасі, пневматичною підвіскою, системою векторного управління тягою, підтримкою зарядних станцій потужністю 350 кВт, а також удвічі більшою робочою напругою – 800.

Прем’єра батарейного Porsche Macan, як очікується, відбудеться наприкінці 2022-го, у продажу автомобіль з’явиться 2023-го.

Паливну версію цієї моделі виробляють з 2014-го, за цей час машина так і не змінила покоління, проте марка провела два її рестайлінги (у 2018 та поточному роках).

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]