Огляд Audi Grandsphere в Україні

Audi представляє новий концепт-кар Audi Grandsphere. Подібно до рейсу в першому класі цей седан довжиною 5,35 м поєднує в собі розкіш індивідуального пересування в максимально комфортних умовах і незабутні враження, що пропонуються на борту. Система автономного водіння 4-го рівня відкриває нові грані свободи, перетворюючи салон автомобіля на просторе середовище, яке дарує особливі відчуття у новій обстановці – без кермового колеса, педалей та дисплеїв. При цьому передні сидіння перетворюються на крісла першого класу з максимальним простором для ніг, чудовим оглядом і можливостями доступу до всіх функцій глобальної цифрової екосистеми, в яку інтегрований концепт-кар Audi Grandsphere.

Grandsphere – другий із трьох концепт-карів сімейства Sphere марки Audi – відіграє особливу роль. Це пов’язано з тим, що технології та дизайнерські рішення, реалізовані в ньому, за кілька років можна буде побачити у нових серійних автомобілях Audi. Концепт-кар Audi Grandsphere наочно демонструє намір марки стати законодавцем моди і зайняти лідируючі позиції в таких галузях автомобільної галузі, як технологічна трансформація та нові комплексні пропозиції у сфері мобільності.

У серпні 2021 року був представлений концептуальний електричний родстер Audi Skysphere – в його основу лягла вражаюча ідеї про модель класу GT з функцією автономного водіння, яка могла б трансформуватися в самоврядний спортивний автомобіль із колісною базою, що змінюється. Ці два концепт-кара, як і завершальний учасник цього тріо – Audi Urbansphere, який буде представлений у 2022 році, – пов’язані загальною концепцією на базі реалізованого в них автопілота 4-го рівня. В даний час марка Audi спільно з CARIAD – компанією-розробником програмного забезпечення для концерну Volkswagen – працює над впровадженням цієї технології, яке заплановано на другу половину десятиліття.

Система автономного водіння 4-го рівня перетворює простір у салоні з традиційного поєднання місця для водія та сидінь для пасажирів у простору лаундж-зону – достатньо прибрати кермо та педалі. Водночас всім пасажирів відкриваються нові грані свободи. Такий ефект досягається завдяки тому, що Audi Grandsphere не тільки звільняє водія від керування автомобілем, наскільки це можливо, але й пропонує всім пасажирам справжню свободу: вони можуть спілкуватися, відпочивати, працювати або за бажання усамітнитися в особистому просторі. Таким чином концепт Audi Grandsphere перетворюється з традиційного автомобіля на «засіб для отримання вражень».

Завдяки власним та інтегрованим цифровим сервісам можливості нової моделі Audi практично безмежні. Вони забезпечують доступ до різних функцій, пов’язаних з поїздкою, таким як розробка захоплюючого мальовничого маршруту або підбір ресторанів або готелів. Крім того, автомобіль виконує повсякденні завдання, що виходять за межі самої поїздки. Наприклад, автономний концепт Audi Grandsphere отримує від пасажирів інформацію про їхнє поточне місцезнаходження, самостійно приїжджає за ними та приймає рішення, пов’язані з паркуванням та зарядкою.

Також пасажирам доступні персоналізовані можливості в галузі інформації та розваг, такі як підключення бортової системи потокової трансляції до провайдерів медіаконтенту, послугами яких вони користувалися раніше. Як доповнення в майбутньому Ауді забезпечить доступність персоналізованих та ексклюзивних опцій: клієнти отримуватимуть запрошення на концерти, культурні заходи та спортивні події.

Концепт-кар Audi Grandsphere наочно ілюструє заяву марки про те, що вона визначає прогресивне бачення розкоші майбутнього. На думку Audi, це має на увазі право вибору нових вражень вищого класу, які стають реальними завдяки цифровій трансформації, а також комплексний підхід до екологічної відповідальності задля досягнення вуглецевої нейтральності на всіх етапах ланцюжка створення цінності вже найближчим часом.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]