Електричний Audi e-tron GT

Audi e-tron GT – переможець премії «Золоте кермо» у категорії «Найкрасивіший автомобіль року»

• Повністю електричне спортивне купе Audi e-tron GT – володар престижної нагороди «Золоте кермо»;
• Нагороду вручають за підсумками голосування серед читачів країн Європи;
• Audi e-tron GT підтверджує звання “флагманської моделі Audi”.
Берлін, 15 листопада 2021 року – Audi e-tron GT став володарем нагороди «Золоте кермо» («Golden Steering Wheel») за 2021 рік у номінації «Найкрасивіший автомобіль року». Переможець у цій категорії випередив 69 інших претендентів. У голосуванні взяли участь читачі автомобільного журналу “Auto Bild”, його партнерів з інших країн Європи та газети “Bild am Sonntag”.
45-а церемонія вручення нагороди «Золоте кермо» відбулася 9 листопада у клубі «Journalistenclub», розташованому у висотній офісній будівлі «Axel-Springer-Haus» у Берліні. На заході, яке вела Барбара Шенебергер (Barbara Schöneberger), премію за найкрасивіший автомобіль року отримав генеральний директор AUDI AG Маркус Дюсман (Markus Duesmann). «Дизайн Audi e-tron GT наголошує на прагненні нашої марки бути законодавцем мод у сфері автомобільного дизайну. Ця модель, що має вражаючі характеристики, є найемоційнішим прикладом електричної мобільності, а відповідність принципам сталого розвитку уособлює позицію марки з цього питання. e-tron GT – наша флагманська модель», – заявив Дюсманн.

За перемогу один з одним змагалися загалом 70 нових моделей
«Золоте кермо» — не лише одне з найпрестижніших, а й одне із найстаріших автомобільних змагань Німеччини: премія вручається з 1976 року. 2021 року за нагороду боролися близько 70 нових моделей, розділених на 12 категорій. Примітно, що голосування за найкрасивіший автомобіль року проводиться серед представників усіх номінацій, і читачі можуть віддавати свої голоси за моделі, що їм сподобалися, безпосередньо. Це означає, що нагорода являє собою справжній приз симпатій глядачів, а значить, і результат щирого вибору моделі, що викликає найяскравіші емоції.

Прогресивний Audi e-tron GT збирає цілий розсип нагород
Audi e-tron GT виступає в ролі першопрохідця, який визначає електричне майбутнє Audi: з 2026 року марка планує виводити на ринок лише моделі з електричним приводом. e-tron GT демонструє яскраві дизайнерські рішення, має визначні динамічні характеристики і відповідає принципам сталого розвитку – дані атрибути здатні перетворити спортивний автомобіль на легенду марки Audi вже зараз. Крім нагороди «Золоте кермо», цю заяву підтверджують і інші призи.

Так, модель стала володарем премії Autonis 2021, що присуджується журналом Auto Motor und Sport, за кращу інновацію в області дизайну серед автомобілів бізнес-класу. Audi e-tron GT також удостоїлася звання “Автомобіль року в Німеччині 2022” у категорії “Бізнес-клас”.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]