Сервіс VAG - ремонт Audi у Львові

ремонт ауді львів

АУДІ – одна з найвідоміших автомобільних марок в світі. Моделі цього бренду користуються успіхом у різних країнах, у тому числі вони дуже популярні і в Україні. Це пояснюється високою якістю, технологічністю і надійністю німецьких автомобілів в поєднанні з їх функціональністю і комфортабельністю. Довіряти обслуговування і ремонт таких машин необхідно тільки справжнім професіоналам, тому ми VAG.UA пропонуємо ремонт Audi у Львові на професійному сервісі !

СТО ВАГ – гарантія якості на всі види ремонту Audi у Львові !

Сертифіковане СТО «VAG.UA» у Львові – це спеціалізований техцентр Ауді, здатний недорого запропонувати ремонт Audi у Львові для власників автомобілів цієї марки. У нас працюють найкращі фахівці, ми використовуємо сучасне обладнання та якісні запчастини.

Наші послуги

Ремонт електрообладнанняремонт audi львів

Ціни на ремонт Audi

Ціни на ремонт Audi

СТО VAG : Ремонт Audi у Львові

Німецька компанія Audi випускає в продаж одні з найпопулярніших марок, які відомі у всьому світі. Більшість моделей користується величезним споживчим попитом і в Україні. Пояснити таку популярність можна за рахунок надійності, безпеки та високої технологічності всіх автомобілів  «Ауді».

Для підтримки необхідної якості роботи всіх систем і механізмів в авто потрібно виконувати своєчасне обслуговування та ремонт машини на професійному сервісі. Довіряти виконання таких робіт рекомендується досвідченим спеціалістам, які мають величезний стаж роботи з різними моделями даної марки.

Cервіс AUDI є спеціалізованим технічним центром для автомобілів «Ауді», який пропонує ремонт Ауді у Львові за вигідними цінами. Ми обслуговуємо такі моделі: А1; А2; А3; А4; А5; А6; А7; А8; Q3; Q5; Q7; Q8; RS6; R8; S4; S5; S6; S8; TT; E-TRON.

У процесі виконання роботи наші кваліфіковані майстри на СТО AUDI Львів використовують оригінальне обладнання, за допомогою якого вдається з’ясувати точну причину несправності, обрати відповідні способи вирішення проблеми.

Які послуги доступні для автовласників Audi

Ремонт Audi у Львові здійснюється в попередньо узгоджені з клієнтом терміни. Ми пропонуємо найбільш вигідні ціни на ремонтні роботи, а також надаємо низку послуг на СТО у Львові:

  • Технічне обслуговування машин — заміна масла в двигуні, коробці передач, заміна помпи, свічок та інших, не менш важливих деталей.
  • Ремонт моторної системи — відновлення колишньої працездатності системи охолодження, турбіни, двигуна, ГБЦ та інше.
  • Ремонт гальмівної системи — прокачування гальм, установка нових гальмівних трубок, гальмівного циліндра та інше.
  • Ремонт ходової частини авто — геометрія всіх чотирьох коліс, ремонт рульової рейки, пружини підвіски та інше.
  • Ремонт трансмісії — заміна та ремонт АКПП, МКПП.
  • Ремонт всього електрообладнання — датчики ABS, щітки стартера, муфти генератора, русифікація Audi та інше.
  • Ремонт кондиціонера — чистка, промивання, заправка, проведення профілактичних робіт і багато іншого.

Виконуючи обслуговування Audi, наші майстри пропонують обов’язкову комплексну діагностику всього автомобіля, а також проведення діагностики АКПП, підвіски або двигуна. Крім того, ми проводимо комп’ютерну діагностику, що дозволяє визначити масштаб проблеми, яка виникла.

Зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію по ремонту авто !

ОНЛАЙН ЗАПИС НА РЕМОНТ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]